Znasz język? Zgłoś się i zarabiaj nawet 1900 Euro /mies.

Znasz angielski lub niderlandzki? Możesz zarobić nawet 1900 EURO w miesiąc i nawet weekendy masz wolne! Sprawdź szczegóły, bo warto!
Miejsce pracy: Tiel, Holandia
Twoje zadania:
*praca ze skanerem
*głosowe zbieranie zamówień
*rozładunek kontenerów
Wymagania:
*Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
*Prawo jazdy kat. B
*Dobra kondycja fizyczna
Zapewniamy:
*Zarobki od 1520 do 1900 EURO + dodatki 30-100 proc. stawki podstawowej
*Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6:00-15:00 / 15:00-00:00
*Zorganizowane zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy (lub zwrot kosztów dojazdu)
*Dostęp do wyposażonej stołówki
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
*Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
*Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

Chcesz poznać więcej szczegółów? Masz jakieś pytania? Śmiało, zgłoś się do nas!
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO