OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM PEŁEN ZAKRES USŁUG DOKUMENTY EKOEXPERT BIAŁYSTOK

Menu Reklama

OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM PEŁEN ZAKRES USŁUG DOKUMENTY EKOEXPERT BIAŁYSTOK

OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM PEŁEN ZAKRES USŁUG DOKUMENTY EKOEXPERT BIAŁYSTOK


Przygotowana przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferta usług środowiskowych skierowana jest do przedsiębiorstw, które zgodnie z obowiązującymi przepisami zobowiązane są do wypełniania obowiązków środowiskowych związanych z prowadzoną działalnością. Oferta została opracowana zgodnie z obowiązującym stanem prawnym na potrzeby większości przedsiębiorstw,  z uwzględnieniem specyfiki działalności, wielkości przedsiębiorstwa oraz struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa.
Usługi realizujemy w wybranej przez Państwa formie, uzależnionej od potrzeb przedsiębiorstwa:  w formie stałej obsługi ekologicznej przedsiębiorstwa lub na zasadach współpracy z osobami odpowiedzialnymi za zarządzenie środowiskiem w przedsiębiorstwie. Współpraca z firmą  EkoExpert ma kompleksowy charakter i zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie ochrony środowiska, zgodnie z potrzebami środowiskowymi firmy oraz wymogami przepisów prawa.
Na firmowej stronie internetowej  www.ekoexpert.com.pl umieściliśmy specjalną ankietę, która bezpłatnie pomoże Państwu zapoznać się z obowiązkami środowiskowymi, które należy obowiązkowo spełnić w prowadzonej przez Państwa działalności. Wypełnienie ankiety jest całkowicie bezpłatne i służy jedynie opracowaniu oferty dostosowanej do profilu działalności  Państwa firmy. Na stronie zapoznają się Państwo z pełnym zakresem świadczonych przez naszą firmę usług. Z obowiązkami w zakresie ochrony środowiska w firmie zapoznają Państwa  także nasi doradcy telefonicznie 857444460 lub mailowo.
Ogłoszenia

Zobacz także


$('head').append('');