Serwis sprzętu fitness na siłowni/ Serwis sprzętu sportowego

Menu Reklama

Serwis sprzętu fitness na siłowni/ Serwis sprzętu sportowego

Serwis sprzętu fitness na siłowni/ Serwis sprzętu sportowego


Oferujemy profesjonalny serwis siłowni oraz sprzętu fitness w Warszawie, Polsce i innych miastach jak Łódź, Lublin, Gdańsk i Kraków. Zapewniamy naprawę sprzętu fitness w siłowniach, jednostkach wojskowych, szpitalach, hotelach i szkołach, a także transport, montaż, sprzedaż oraz utylizację sprzętu.

Obszar działania obejmuje województwa: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Kujawsko-Pomorskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie i Warmińsko-Mazurskie.

Oferta mobilnego serwisu rowerowego – zadzwoń lub napisz na WhatsApp pod numer: 607715169 lub 725222527. Zajmujemy się montażem oraz naprawą sprzętu rehabilitacyjnego i fitness, zarówno w klubach sportowych, jak i w domach.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, terminowość, profesjonalną diagnostykę oraz doradztwo, dbając o bezawaryjność sprzętu fitness. Obsługujemy zarówno urządzenia klubowe, jak i domowe, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług w obszarze rowerów oraz serwisu fitness pod numerami: 607715169 lub 725222527.

Specjalizujemy się w obsłudze jednostek wojskowych, szkół, instytucji państwowych, salonów spa, ośrodków rehabilitacji oraz siłowni hotelowych.

Naprawiamy elektryczne skutery inwalidzkie marki ShopRider. Jeśli posiadają Państwo uszkodzony sprzęt, zapewniamy jego wywóz, utylizację i wystawiamy protokół – tel. 607715169.

Działamy także mobilnie, oferując diagnostykę maszyn fitness, mechanikę oraz programowanie. Obsługujemy rowery w Konstancinie, Grójcu, Józefosławiu, Górze Kalwarii i okolicach.

Jesteśmy warsztatem, w którym pasja i zaangażowanie są naszymi głównymi wartościami. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, realizując nawet najtrudniejsze zadania.

Zapewniamy serwis prawie każdego modelu sprzętu fitness oraz transport i montaż sprzętu zarówno w domu, jak i na siłowni. Obsługujemy sprzęt renomowanych firm, takich jak Kettler, York Fitness, BH Fitness, Nautilus, Life Fitness, Schwinn, Techno Gym, Buffalo, Reebok, Roger Black, Matrix, Horizon Fitness, Golds Gym, Athena, Hammer, Spokey, North Face, Columbia, Arena Sportfit, Body Sculpture, Pliant oraz Proform, Domyos i inne.

Znajdziesz nas w Konstancinie-Jeziornie, ul. Kierszek 12b (przy ul. Głowackiego za torami, jadąc od Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie). Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 607715169 lub e-mailem: mechanikmobilny@wp.pl.

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, głównie Warszawy, Konstancina, Piaseczna, Józefosława i Góry Kalwarii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu siłowni, transportu, montażu, sprzedaży i utylizacji sprzętu fitness.


Zdjęcia


Serwis sprzętu fitness na siłowni/ Serwis sprzętu sportowego


Ogłoszenia

Zobacz także


$('head').append('');